Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

15 juuni 2016

Noortevahetus Itaalias

24.-31. juuli toimub Carfizzi's, Itaalias noortevahetus, mille teemaks on kaasatus. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 18-21 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 10 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 270 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT).

Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus.

Üks võimalik lennuvariant vt hinda SIIN. Roomast edasi saab ryanairiga, vt hinda SIIN

Vaata projekti infopakki SIIN. Seal veel Eestit kirjas ei ole, kuid hetkel on käimas partnerit vahetus protsess, sest Iirimaa ei saa osaleda, ning võeti Eesti :)

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 17.06ks (kaasa arvatud). NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles :)

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar