Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

16 juuni 2016

Koolitus Rakveres

1.-11. september toimub Rakveres seminar, mille teemaks on põgenikud ja migratsioon. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noortega töötavad inimesed (18+). Eesti osalejatele on 5 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti ostame Eesti osalejatele bussipiletidProjektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 25 €.

Vaata projekti infopakki SIIN.

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN Hetke seisuga (26.08) üks vaba koht Eesti osalejale! 


Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.Juhul kui sul on välismaal tuttavaid, kellele see teema huvi pakub, siis kindlasti jaga infot ka nendega, kasuta selleks SALTO linki. Välisosalejatele on osaluse tingimused veidi erinevad kui Eesti osalejatele.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar