Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

20 juuni 2016

Noortevahetus Sloveenias

11.-18. august toimub Izola-s, Sloveenias noortevahetus, mille teemaks on projektide haldamine. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 15-23 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 5 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 170 € ulatuses. Projektis on korraldajate poolne osalustasu 60 € (millega me päris nõus ei ole, seega loodame korraldajaga läbi rääkida, et seda alandada, vt valikud on kandideerimisvormis). 

Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus.

Üks võimalik lennuvariant vt hinda SIIN

Vaata projekti infopakki SIIN

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 23.06ks (kaasa arvatud). NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles :)

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar