Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

04 juuni 2016

Koolitus Türgis

18.-25. juuli toimub Aksaray's Türgis koolitus, mille teemaks on esmaabi. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud aktiivsed noored, noortejuhid ja noortega töötavad inimesed (18+). Eesti osalejatele on 4 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 360 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT).

Soodne tundub minna Riiast, saab soovi korral teha tagasi tulles ka peatuse Istanbulis, vt hindu SIIN

Vaata projekti infopakki SIIN.

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 08.06ks. 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

4 kommentaari:

 1. Projektidesse mineja ABC annab mõista, et siia peaks kandideerima ainult noortega töötavad inimesed? Tavalised teemast huvituvad noored ei või?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Koolituste esmane sihtgrupp on noortega töötavad inimesed. Teinekord on lubatud ka need, kes tulevikus plaanivad ennast antud eriala/valdkonnaga seostada :)

   Kustuta
 2. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kahjuks mitte, aitab kuupäeva järgimine, kui kandideerimistähtaeg on läbi, siis kohti ei ole, kui ei ole just märgitud, et kandideerimine on pikendatud :)

   Kustuta