Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

26 juuni 2016

Noortevahetus Türgis

18.-26. juuli toimub Bursa's Türgis noortevahetus, mille teemaks on Euroopa väärtused. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 18-30 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 14 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 270 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 10 € (loe miks, SIIT).

Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus.

Turvalisuse info: oleme konsulteerinud kohaliku partneriga, kes on selgitanud olukorda ja kinnitab, et projekti toimumiskohas on turvaline. Samuti võetakse ohutuse tagamiseks kasutusele erimeetmed ning antakse detailsed juhised kuidas saada lennujaamast projekti toimumuskohta turvaliselt. 

Türki reisimiseks on vajalik pass, mis kehtib vähemalt 6 kuud peale reisi!

Üks võimalik lennuvariant vt hinda SIIN (vt Turkish airlines otselend). Tunduvalt odavam on lennata Riiast, vt hinda SIIN

Vaata projekti infopakki SIIN

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN Osalejad leitud. NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles :)

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar