Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

04 juuni 2016

Noortevahetus Serbias

21.-30. juuli toimub Topola's, Serbias noortevahetus, mille teemaks on Noortepass. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 18-30 (grupijuhid 18+). Eesti osalejatele on 5 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 170 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 10 € (loe miks, SIIT).

Grupijuhil tuleks osaleda ka ettevalmistaval kohtumisel, mis toimub 
16.-19. juuni 2016.  Grupijuhi kohale kandideerijad on vägagi oodatud :) Ka ettevalmistava kohtumise kulud kaetakse sama moodi kui noortevahetuse kulud, täiendavat osalustasu maksma ei pea. 

Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus.

Võimalikud piletid ettevalmistavale kohtumisele SIIN. Üks võimalik variant noortevahetuse ajal SIIN

Vaata projekti infopakki SIIN ja ajakava SIIN

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN. Tähtaeg on 06.06 kui kandideerid grupijuhiks ja 09.06 kui kandideerid osalejaks. 

 NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles!

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar