Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

18 juuni 2016

Koolitus Leedus

10.-17. august toimub Daugirdiskes', Leedus koolitus, mille teemaks on digitaalsed tehnoloogiad ja sotsiaalmeedia. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud aktiivsed noored,  noortejuhid ja noortega töötavad inimesed (18+). Eesti osalejatele on 4 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 180 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne vabatahtlik osalustasu! (Loe SIIT, mis see on :)).

Leetu soodsaim on minna bussiga - edasi-tagasi piletid on hetkel saadaval 24 €-ga, vt hinda SIIN.

Vaata projekti infot SIIN.

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 25.06ks (kaasa arvatud). 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.