Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

03 mai 2016

Noortevahetus Tšehhis "Collage of Europe"

24. juuni - 1. juuli toimub Vizovice-s, Tšehhis noortevahetus, mille teemaks on kultuuride vaheline õppimine. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 18-30 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 5 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 170 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 10 € (loe miks, SIIT).

Grupijuhil tuleks osaleda ka ettevalmistaval kohtumisel, mis toimub
20.-22. mai 2016. Vaata ettevalmistava kohtumise infopakki SIIN. Grupijuhi kohale kandideerijad on vägagi oodatud :)

Võimalik pilet ettevalmistaval kohtumisel osalemiseks, vt hinda SIIN

Võimalik pilet noortevahetusel osalemiseks, vt hinda SIIN. Samas on võimalik saada ka odavamalt, näiteks lennates Poola ja sealt edasi bussiga, või kogu tee bussiga :)

Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus :)

Vaata projekti infopakki SIIN

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 06.05ks (kaasa arvatud). NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles. 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar