Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

21 mai 2016

Noortevahetus Portugalis

24.-31. juuli toimub Trancozelos's Portugalis noortevahetus, mille teemaks on noorte eneseteadlikkus. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 18-30 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 6 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 400 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT).

Grupijuhil tuleks osaleda ka ettevalmistaval kohtumisel, mis toimub 
27.-29. mai 2016.  Grupijuhi kohale kandideerijad on vägagi oodatud :) Samuti saab ettevalmistaval kohtumisel osaleda üks noor, kes peab ka pärast osalema noortevahetusel. Ka ettevalmistava kohtumise kulud kaetakse sama moodi kui noortevahetuse kulud, eraldi osalustasu maksma ei pea. 

Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus.

Vaata projekti infopakki SIIN (algne infopakk hetkel). Ettevalmistava kohtumise ajakava on SIIN. Noortevahetuse ajakava SIIN

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 21.05ks (kaasa arvatud - juhul kui kandideerid grupijuhiks, või osalejaks, kes osaleb ka ettevalmistaval kohtumisel). Kui kandideerid osalejaks ja ei soovi osaleda ettevalmistaval kohtumisel, siis täida ära ankeet peale 22.05, kuid 29.05ks. NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles. 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

5 kommentaari:

 1. Taotlusvormi link ei anna ankeedivälja

  VastaKustuta
 2. Kas ettevalmistava kohtumise sõidukulud kaetakse?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. jah, täpselt sama moodi kui noortevahetuse puhul :)

   Kustuta
 3. Tere
  näen alles nüüd sellist vahvat projekti, kas grupijuht juba olemas vöi on veel voimalus saata enda dokumendid

  VastaKustuta