Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

06 aprill 2017

Koolitus "Creative Innovative Approaches Investigators (CIA Investigators)" Sloveenias

5.-10. mai 2017 toimub Mariboris, Sloveenias koolitus, mille teemaks on Euroopa vabatahtliku teenistuse projektide kvaliteet. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud aktiivsed noortejuhid ja noortega töötavad inimesed (18+). Eelistatud on need, kes on olnud ise EVS vabatahtlikud, või soovivad tulevikus ise teenistust teha, kuid on valmis ka koolituselt saadud kogemusi teistega jagama. Eesti osalejatele on 3 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 275 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 10 € (loe miks, SIIT).

Vaata võimalik lennuvariante SIIN. NB! Vaata lende, mis saabuvad õigel kuupäeval, nt. Turkish airlines või Finnair. Samas võib olla vajalik ka päev varem saabumine, kui selgub, et antud lennud jõuavad liiga hilja korraldajate jaoks. 

Vaata projekti infopakke SIIN ja SIIN ja ajakava SIIN.

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN. Osalejad leitud!

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar