Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

16 aprill 2017

Koolitajate koolitus "Peers for Peace" Rumeenias ja Makedoonias

Otsime osalejad kahe osalisse koolitusesse Rumeenias ja Makedoonias. Koolituse esimene osa toimub  5.-12. juuni 2017 Aradis, Rumeenias ja teine osa novembris Strugas, Makedoonias. Koolituse teemaks on diskrimineerimise ja radikaliseerumise vastane võitlus. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud aktiivsed noortejuhid, koolitajad ja noortega töötavad inimesed (18+). Koolitusel osalejatelt eeldame soovi viia läbi sarnaseid töötubasid ka Eestis (vajalik kahe koolituse vahepeal). Eesti osalejatele on 3 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 275 € ulatuses (mõlemas projektis). Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT), ühekordne. 

Soovitame koolitust väga, osalejad saavad selle läbimisel ka koolitaja tunnustuse ja asjalikud materjalid (vt lähemalt: www.epto.org). 

Vaata võimalik lennuvariante SIIN. NB! Vaata variante, mis saabuvad õigel päeval, mitte hiljem. Budapestist edasi saab bussi/rongiga. 

Vaata projekti infopakki SIIN.

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 25.04ks (kaasa arvatud). 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar