Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

23 aprill 2017

Infotund "Avasta maailm läbi seikluse!" 26.04 Tartus

Infotund toimub 26.04 Tartus, Jakobi 2 - 129, algusega 18:00.

Oodatud on kõik huvilised!


Facebooki sündmus:Räägime sellest, kuidas avastada maailm läbi seikluse kasutades selleks programmi Erasmus + võimalusi.

Keskendume kolmele võimalusele:


- Noortevahetused (vanus 13-30)
- Euroopa vabatahtlik teenistus (vanus 17-30)
- Noorsootöötajate mobiilsus (vanus 18+)


Räägime kuidas osaleda rahvusvahelistes projektides, mida selleks tegema peab ja kuidas näeb välja kandideerimise protsess. Anname vihjeid, mida peab tegema selleks, et osutuda valituks ja räägime ka kohalikest tegevustest, mida Seiklejate Vennaskond pakub. Vastame kõikidele küsimustele, mis osalejatel rahvusvahelistes projektides osalemise kohta on, ning sütitame osalisi seiklema! ;) Ei puudu ka põnevad projektilood elust enesest :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar