Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

02 jaanuar 2018

EVS vabatahtlikuks projekti "A.I.R" Rumeenias

Otsime EVS vabatahtlikku Bukaresti, RumeeniasseTeenistus kestab 1.03.2018 - 27.08.2018. Projekti teemaks on kodanikuaktiivsuse ja vabatahtlikuse tutvustamine. Kandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, toit (120 €/kuus), tegevused ja kindlustus. Lisaks igakuine taskuraha (60 € /kuus)  ning kaetakse ka sõidukulud kuni 275 € ulatuses. 

Loe projekti kohta lisa SIIN.

Kandideerimise tähtaeg on 10.01.2018. Kandideerimiseks saada oma inglise keelne CV aadressileevs.seiklejad@gmail.com ja täida ära ANKEET

Projekt on juba rahastuse saanud.

Tutvu kindlasti ka EVS lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN.

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud pikaajalist (üle 2 kuu) EVSi (seda saab teha ainult kord elus).

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar