Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

02 jaanuar 2018

Euroopa vabatahtlik teenistuse neli projekti Kanaari saartel

Otsime EVS vabatahtlikke nelja erinevasse projekti Kanaari saartel, Hispaanias. Kõik teenistused kestavad 1. juuli 2018 - 1. mai 2019. Kokku on projektis 11 kohta (korraldaja valib kõikide riikide kandideerijate seast sobivad kandidaadid). Kandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Projektide kohta leiad lisainfot kõigi nelja projekti kandideerimisankeedist. Vabatahtlikule on tasuta majutus, toit, tegevused ja kindlustus. Lisaks igakuine taskuraha  ning kaetakse ka sõidukulud olenevalt projektist kuni 820 € ulatuses. 

"EVS Town hall Breña Alta" -Lisainfo ja kandideerimisankeedi leiad SIIT

"EVS Mojo de Caña" - Lisainfo ja kandideerimisankeedi leiad SIIT.

"EVS Cabildo La Palma Youth Dpt." - Lisainfo ja kandideerimisankeedi leiad SIIT.

"EVS Town Hall Santa Cruz de La Palma" -Lisainfo ja kandideerimisankeedi leiad SIIT.

Projektide kohta uuri lisa organisatsioonide veebilehtedelt ja Facebookist, et saada parem ülevaade projektide iseärasustest ja erinevustest. 

Kandideeri kuni 12. jaanuar 2018. Kandideerimiseks täida korraldaja poolne ankeet ja saada oma inglise keelne CV  evs.seiklejad@gmail.com.
Kandideerides märgi saatvaks organisatsiooniks Seiklejate Vennaskond ning kontaktiks evs.seiklejad@gmail.com.

Kandidaatidega, kes pääsevad teise vooru võetakse ühedust hiljemalt 15. jaanuaril. Edasisaamisel valmistu Skype vestluseks korraldajaga. 

Tutvu kindlasti ka EVS lisainfoga SIIN

Projekt esitatakse rahastuse saamiseks sobivate vabatahtlike leidmisel.

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud pikaajalist (üle 2 kuu) EVSi (seda saab teha ainult kord elus).

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar