Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

21 jaanuar 2018

Euroopa vabatahtlik teenistus „European spirit through European Volunteers in different Caritas Organisations in Upper Austria“ Austrias

Otsime EVS vabatahtlikke kahte erinevasse projekti AustriasTeenistus algab kas septembris 2018 või 2019 alguses (kestvus aasta). Projekti teemaks on töö lastega. Kandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, toit, tegevused ja kindlustus. Lisaks igakuine taskuraha (umbes 120 € /kuus) ning kaetakse ka sõidukulud kuni 275 € ulatuses. 

Loe projekti kohta lisa SIIN.

Kandideerimise tähtaeg on 24.01.2018. Kandideerimiseks lae alla ANKEET ja saada see koos oma inglise keelne CV aadressileevs.seiklejad@gmail.com ja susanne.rosmann@4yougend.at (sama emailiga, ära eraldi saada).

Tutvu kindlasti ka EVS lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN.

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud EVSi (seda saab teha ainult kord elus).

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar