Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

23 aprill 2018

Noortevahetus "FACE TO FACE: active participation to tackle gender violence" Eestis

28 aprill - 5. mai 2018 toimub Viljandi lähedal Kivi turismitalus noortevahetus, mille teemaks on soorollid ja soopõhine vägivald. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 15-17. Eesti osalejatele on 7 kohtaOsalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), ise tuleb katta kohale saamisega seotud kulud (bussipilet)

Vaata projekti infopakki SIIN. NB! Infopakk on erinevate projekti osade kohta, lugege osa, mis puudutab noortevahetust. 

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN Hetke seisuga (23.04) 1 vaba koht! . NB! Ankeet tuleb täita kas eesti või inglise keeles!  

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar