Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

18 aprill 2018

Euroopa Vabatahtlik Teenistus ''Volunteering to help people with mental disabilities'' Prantsusmaal

Otsime EVS vabatahtlikku Cadillac'i  Prantsusmaale, mille teenistus  
algab   oktoobrikuus. Teenistuse kestvus on 11 kuud Projektis tehakse tegevusi vaimupuudega inimestega - loe lähemalt infopakkistKandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, tegevused ja kindlustus. Lisaks toiduraha 7,5€ päevas ja taskuraha 5€ päevasKaetakse ka sõidukulud kuni 275  ulatuses. 

Loe projekti kohta lisa SIIN ja ankeedi leiad SIIN !Kandideeri juba 19. aprilliks! Kandideerimiseks saada oma inglise keelne CV ja ankeet aadressile: cd.aquitaine@concordia.fr ja evs.seiklejad@gmail.com (saada sama meiliga, mitte eraldi) 
Tutvu kindlasti ka EVS lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN.

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud üle 2 kuu pikkust EVSi (seda saab teha ainult kord elus).

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar