Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

13 aprill 2018

Euroopa Vabatahtlik Teenistus ''Parenting as Citizenship'' Rumeenias

Otsime EVS vabatahtlikku Bukaresti  Rumeeniasse, mille teenistus  algab   1. september. Teenistuse kestvus on 6 kuud Projektis tehakse tegevusi noorte ja nende vanematega - loe lähemalt infopakkistKandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, tegevused ja kindlustus. Lisaks igakuine toiduraha 60€ ja taskuraha 60€. Lisaks sellele saab vabatahtlik iga kuu lõpus 30€. Kaetakse ka sõidukulud kuni 275 € ulatuses. 

Loe projektide kohta lisa SIINKandideerimine hiljemalt 30.aprill! Kandideerimiseks täida ankeet SIIN saada oma inglise keelne CV ja motivatsioonikiri aadressidele: evs.seiklejad@gmail.com, actor_romania@yahoo.com ja silvia.tursi@hotmail.it (sama emailiga, ära eraldi saada). 

Tutvu kindlasti ka EVS lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN.

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud üle kuu pikkust EVSi (seda saab teha ainult kord elus).

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar