Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

15 aprill 2018

Euroopa Vabatahtlik Teenistus ''Living in Harmony: Humans, Animals, Plants (LIHHAP)'' Itaalias


Otsime EVS vabatahtlikku Citta Della Pieve'i Itaaliassemille teenistus  algab   15.08.18 ja  kestab kuni 15.06.2019 Vabatahtlik abistab organisatsiooni nende ökökülaga ja erinevate ürituste korraldamisel. Kandideerima on oodatud 22-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, tegevused ja kindlustus. Lisaks taskuraha 5€ päevas Kaetakse ka sõidukulud kuni 275  ulatuses. 

Loe projektide kohta lisa SIIN


Kandideerimine hiljemalt 6.mai! Kandideerimiseks täida ära ankeet SIIN ja saada oma inglise keelne CV  aadressidelesve@associazionekora.it ja evs.seiklejad@gmail.com (saada ühe meiliga, mitte eraldi).
Tutvu kindlasti ka EVS lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN.

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud üle kuu pikkust EVSi (seda saab teha ainult kord elus).

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar