Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

25 juuni 2020

Euroopa Solidaarsuskorpuse projekt "Promotion through the development of digital competence" Horvaatias


Infrastruktura | Grad ZabokOtsitakse vabatahtlikku projekti Zabokis, Horvaatias.  Projekti teemaks on digitaalvõimekus. Ülesandeks on fotografeerimine, videotöötlus, töö kogukonnas. 

Projekti pikkuseks on 12 kuud. Projekt algab 4. september 20202 ja kestab kuni 3. september 2021

Kandideerima on oodatud 18 - 30 aastased noored. 
Vabatahtlikule on tasuta majutus, tegevused ja kindlustus. Lisaks saab iga vabatahtlik söögi- ja taskuraha. Liimidi ulatuses kaetakse ka sõidukulud projekti sihtpaika ja tagasi.

Kandideerimine kuni 31. juuli! Kandideerimiseks saada oma ingliskeelne motivatsioonikiri ja CV ühtse kirjana aadressile seiklejate.vennaskond@gmail.com ja sandra@zagor.info

Tutvu kindlasti ka Euroopa solidaarsuskorpuse lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN. Kandideerimiseks peab olema kasutaja ESC lehel.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar