Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

13 juuli 2020

Euroopa Solidaarsuskorpuse projekt Itaalias

Otsitakse vabatahtliku projekti Città della Pieve'i, Itaalias Projekti teemaks on keskkonnateadlik põllumajandus. Täpsemaid ülesandeid vaata projekti lisainfost.

Projekt algab augustis (võimalusel varem) ja kestab kuni 1. märts 2021.

Vaata projekti kohta lisainfot.

Kandideerima on oodatud 22 - 30 aastased noored. 
Vabatahtlikule on tasuta majutus, tegevused ja kindlustus. Lisaks saab iga vabatahtlik söögi- ja taskuraha. Liimidi ulatuses kaetakse ka sõidukulud projekti sihtpaika ja tagasi.

Kandideerimine kohe! Kandideerimiseks täida lisainfo lõpus olev ankeet ning saada oma ingliskeelne CV koos oma pildiga ühtse kirjana aadressile seiklejate.vennaskond@gmail.com ja sve@associazionekora.it

Tutvu kindlasti ka Euroopa solidaarsuskorpuse lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN. Kandideerimiseks peab olema kasutaja ESC lehel.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar