Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

21 juuli 2020

Koolitus "Once Upon a Time" Hollandis


Training Course. Practicing Coaching Training in Ommen ...4. - 12. september 2020
 toimub Ommenis, Hollandis koolitus, mille teemaks on lugude jutustamineKandideerima on oodatud teemast huvitatud noortejuhid ja noortega töötavad inimesed. (20+) 

Eesti osalejatele on 4 kohta. 

Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), reisikulud kaetakse 275€ ulatuses. NB! Projekti korraldaja poolne osalustasu on 75 €, aga reisiraha makstakse välja täies ulatuses, sõltumata piletite tegelikust maksumusest. Hästi kombineerides võib leida odavaid lende ning seeläbi osalustasu reisirahast katta.

Projektis Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 €  (loe miks, SIIT).

Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus. Euroopa ravikindlustuskaardist ainult ei piisa.


Vaata võimalike reisimisvõimalusi SIIN


Vaata projekti infopakki SIIN! 


Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIINKandideerimine on lõppenud! 


Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 


Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar