Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

08 juuli 2020

"Workcamp Exchange" Itaalias

17. - 26. august 2020 toimub Passignano Sul Trasimeno's, Itaalias noortevahetuse ja Aasia workcamp infusion, mille teemaks on jätkusuutlik tulevik ja maalähedased eluviisid. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 18-30 (grupijuht 18+).  Eesti osalejatele on 5 kohta. NB! Projekti on valitud juba kaks grupijuhti, kes on projektiga varasemalt seotud, seega on Eesti osalejatele veel 3 vaba kohta. 

Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused). Lennupiletid ostetakse vastuvõtva organisatsiooni poolt vastavalt ettenähtud limiidile.

Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT).

Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus. Euroopa ravikindlustuskaardist ainult ei piisa. 

Vaata projekti kohta lisainfot SIIN NB! Täida kindlasti meie kandideerimisankeetKandideerimine kuni 16. juuli! NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles!  

NB! Kuna piletid ostetakse korraldaja poolt pead tegema valituks osutumise korral lepingu Seiklejate Vennaskonnaga, milles kinnitad, et teed endale kindlasti reisikindlustuse ning kui tühistad oma osaluse ilma põhjuseta (tervisega seotud probleem, mille katab reisikindlustus või Force Majore - ennenägematu ülemaailmne olukord) vastutad enda eest tehtud kulutuste eest rahaliselt ning oled kohustatud maksma enda piletite summa kinni.

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.


NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar