Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

17 september 2013

Noortevahetus Armeenias - karneval :)

26. september- 5. oktoober toimub projekt Dilijanis, Armeenias. Noortevahetuse üheksa päeva jooksul valmistatakse ette karnevali taoline show, mis ühendab Euroopa kaheksa eririigi noori kunstnike, tantsijaid, lauljaid, artiste ning muid loovinimesi. Noortevahetuse esimeses pooles õpitakse tundma üksteist ning üksteise kultuure ning teises pooles korraldatakse kaks karnevalitaolist etendust lähedal asuvates külades Ijevanis ja Vanadzoris. Etendatakse 1,5-2 tunnine noorte koostatud show, mis ühendab noori ning illustreerib Euroopa kultuuride erinevusi ja sarnasusi. Noortevahetusel osalejad on kaheksast erinevast riigist (Armeenia, Gruusia, Ukraina, Moldova, Itaalia, Poola, Portugal ja Eesti). Lisaks kirevale showle tutvustavad noored kohalikele ka Euroopa Liidu poolt pakutavaid projekte ja programme Armeenias. Kandideerima on oodatud 18-25 aastased noored (+ grupijuht vanusepiiranguta). Noortevahetusel osalemine on tasuta (tasuta majutus, toitu ja programm). Lennupiletitest tuleb tasuda 30% (lennupiletid võib ise otsida või ka lasta vastuvõtval organisatsioonil osta). 
Kandideerimiseks lae alla ANKEET ja saada see 19.09ks aadressile seiklejate.vennaskond@gmail.com


English: 40 young people from eight different countries (Armenia, Georgia, Ukraine, Moldova, Italy, Poland, Portugal and Estonia) will come together in Dilijan, Armenia to promote Europe through street art, music and street performances. Youth Exchange "Happy Bus" will have a base in Dilijan and will drive in three directions towards three other towns near Dilijan to perform for locals and also to spread information about different programs and projects that European Union is implementing in Armenia and in other promoters' countries. Overall the participants will have three performances colored with different games, quizzes, competitions, etc).