Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

01 juuni 2014

Juba juunis EVS vabatahtlikuks Bulgaariasse! Viimase hetke võimalus!

15.06. - 15.08.2014 toimub Bulgaarias Euroopa vabatahtliku teenistuse projekt, milles saavad võimaluse osaleda kaks Eesti noort vanuses 18-30. Projekt on juba toetuse saanud, seega valituks osutumise korral on osalus kindel! Projektis tegelevad vabatahtlikud arheoloogiliste väljakaevamistega. Kaetud on kõik kulud, mis on seotud vabatahtlike majutuse, toidu ja tegevustega. Samuti on kaetud 90 % reisikuludest ja iga kuu saab vabatahtlik 65 € taskuraha. Tegu on 2-kuuse projektiga, seega on vabatahtlikul võimalus tulevikus läbida veel kuni 10-kuune teenistus. Seega on see suurepärane võimalus panna ennast proovile ja teha esmane tutvus vabatahtliku tööga. Projektis on kohal samaaegselt mitmeid vabatahtlikke erinevatest Euroopa riikidest. 


Kandideerimiseks saada oma inglise keelne CV ja täidetud ANKEET aadressile seiklejate.vennaskond@gmail.com Saatvaks organisatsiooniks on Seiklejate Vennaskond, hetkel pole vaja organisatsiooni andmeid ankeeti lisada. 

Osalejad leitud!

Küsimused palun lisada siia kommentaaridena! :)