Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

01 november 2015

Koolitus Türgis

12. - 20. detsember toimub Istanbulis, Türgis koolitus, mille teemaks on sotsiaalne ettevõtlus. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noortega töötavad inimesed (18-30). Eesti osalejatele on 2 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 70 % 275  ulatuses

Vaata projekti infopakki SIIN ja SIIN

Kandideerimiseks täida ära ANKEET 10. novembriks 2015 (kaasa arvatud). Koolitusele kandideerimine on lõppenud ja koolitusele ei ole enam vabu kohti. 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.