Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

21 juuni 2016

Keskkonnateemaline EVS Hispaanias

Otsime EVS vabatahtlikku Mucia lähedale, Hispaaniasse, teenistusse, mis algab 1. september 2016 (kestvus 11 kuud). Projekti teemaks on keskkond. Kandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, toit, tegevused ning samuti saab iga kuu taskuraha (105 €). Kaetakse reisikulud 360 € ulatuses (edasi-tagasi). Lisaks sellele on vabatahtlikule ka erinevad koolitused (pre-departure, on-arrival, midterm, annual EVS event), keelekursused ja EVS vabatahtliku kindlustus. Projekti saatvaks organisatsiooniks on Seiklejate Vennaskond.

Projekti infot vaata SIIN

Kandideerimiseks koosta oma motivatsioonikiri ja CV (inglise keeles) ja saada aadressidele: evs.seiklejad@gmail.com.

Kandideeri kuni 5. juuli 2016 (kaasa arvatud). 

Selleks, et osaleda antud projektis, ei tohi kunagi olla teinud pikaajalist EVSi (rohkem kui 2 kuud).  Pikaajalist EVSi saab teha ainult 1 kord elus.

Juhul kui osutud valituks, tuleb vabatahtlikul ka osaleda Seiklejate Vennaskonna poolses ettevalmistuses (kokkuleppel).

Postitage kõik küsimused kommentaaridesse, et ka teised näeksid (võib-olla on samad küsimused). 

3 kommentaari:

 1. Tere! Selline küsimus, et kas on ka teda kui tihe on projektis päevakava? Et kas tuleb iga päev tööd teha hommikust õhtuni või kuidas :) Samuti soovin teada, et kus hakkaks vabatahtlik elama, kas oma korteris või kellegi inimese juures. Kas vabatahtlikul on ka vabu päevi kus ta võib iseseisvalt minna ja avastada loodust, maaiilma ja teisi linnu? Aitäh!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Vabatahtlik töö on 30-38 tundi nädalas, 5 päeva nädalas. Seega keskmiselt 7 tundi päevas. Lisaks 2 vabale päevale nädalas (tavaliselt nädalavahetus, aga võivad olla ka mingid teised päevad) on veel iga kuu kaks puhkusepäeva, mille võib kokku koguda ja mingi hetk minna näiteks reisima.
   Tavaliselt jagavad vabatahtlikud teiste vabatahtlikega korterit, iseseisvalt tuleb elada, ise süüa teha jne :)

   Kustuta
 2. Millal saab umbkaudu teada, kas on valitud osalejaks?

  VastaKustuta