Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

18 september 2016

Analüüsiseminar "Developing Anti-oppressive practice in international mobility projects" Serbias

3.-9. oktoober toimub Jazakis, Serbias analüüsiseminar, mille teemaks on kaasamine. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noortejuhid ja noortega töötavad inimesed (18+). Eesti osalejatele on 2 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 275 € ulatuses. Projektis ei ole osalustasu, kuid osalejatelt eeldatakse veidi panustamist seoses infomaterjali kokku panemisega Eesti reaalsuse kohta. 

Üks võimalik lennuvariant, vt hindu SIIN

Vaata projekti infopakki SIIN. Analüüsikohtumisele eelnes koolitus Bosnias, vaata ka seda infot, mis seal tehti SIIN.

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 19.09ks (kaasa arvatud).

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.