Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

30 detsember 2016

EVS vabatahtlikuks Itaaliasse! Keskkonna ja loomakaitse teemalised projektid :)

Otsime vabatahtlikku kahte erinevasse projekti Itaalias (projektide kestvus ca 6 kuud, algusega mai-juuni 2017. Kandideerida saavad 18-25 aastased huvilised. Esimese projekti teemaks on keskkonnakaitse ja teise projekti teemaks töö loomade päästekeskuses.

Vaata lähemalt projektide infot SIIN ja SIIN. Projekti saatvaks organisatsiooniks on Seiklejate Vennaskond (vajaliku info saatva organisatsiooni kohta leiab SIIT).

Projektis on vabatahtlikule tasuta majutus, toit ja tegevused. Kaetakse reisikulud olenevalt vahemaast 275 €/360€ ulatuses. Samuti on vabatahtlikule igakuine taskuraha (115 €) ja vabatahtliku kindlustus. Enne minekut ka ettevalmistus. 

Kandideerimiseks täida ära korraldajate ankeet (vt projektikirjelduse juures) ja kui saadad neile oma CV, saada see ka meile paralleelselt (pane koopia) aadressile: evs.seiklejad@gmail.com. Kandideerijatel tuleb olla valmis skype intervjuuks korraldajatega.

Kandideeri enne 12.01.2017 (kuid mida varem, seda parem). 


Loe ka kindlasti vabatahtliku juhendit Noorteagentuuri lehel: http://euroopa.noored.ee/rahastus/euroopa-vabatahtlik-teenistus/vabatahtlikule/

Kandideerida võivad ainult noored, kes ei ole varem osalenud pikaajalises (2+ kuud) Euroopa vabatahtliku teenistuse projektis. Pikka (2+ kuud) Euroopa vabatahtlikku teenistust saab teha vaid korra elus :)

Palume lisada kõik küsimused kommentaaridesse :)