Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

07 november 2017

Euroopa vabatahtlik teenistus "Be Active, Be Creative!" Portugalis

Otsime EVS vabatahtlikku Arrouquelas'sse Portugalis. Teenistuse algus esimesel võimalusel ja projekti kestvus kuni 1 aasta. Eesti vabatahtlikule on 1 koht. Projekt toimub väikeses külas, selle käigus töötatakse lastega, erivajadustega inimestega ja vanuritega. Kandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, toit, tegevused ja kindlustus. Lisaks igakuine taskuraha (100 € kuus)  ning kaetakse ka sõidukulud kuni 530 € ulatuses. 

Vaata projekti infopakki SIIN

Kandideerimiseks saada oma inglise keelne CV ja motivatsioonikiri paralleelselt (sama e-mailiga) aadressidele evs.seiklejad@gmail.com ja  alexandrejacintoh2opt@gmail.com.

Projekt on juba rahastuse saanud.

Tutvu kindlasti ka EVS lisainfoga SIIN

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud  ei lühiajalist ega pikaajalist EVSi (seda saab teha ainult kord elus).

Kõik küsimused postita kommentaaridesse, küsi julgelt! :)

3 kommentaari:

  1. Tähtaeg möödas, aga kas projekti kandideerimine endiselt võimalik?
    Kommenteerin kõik võimalused läbi :D

    VastaKustuta
  2. Kandideerimise tähtaeg on läbi, vabatahtlik alustab kohe oma teenistust :)

    VastaKustuta