Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

08 veebruar 2019

Koolitus “DIFFERENCES CHALLENGE ASSUMPTIONS” Sloveenias

15. - 24.märts 2019 toimub Ljubliana regioonis, Sloveenias koolitus, mille teemaks on pädevused mitmekultuurilises keskkonnas.  

Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noortejuhid ja noortega töötavad inimesed. NB! Koolitus on väljakutsuv ning viib osalejad nende mugavustsoonist välja.

Eesti osalejatele on 2 kohta

Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), reisikulud kaetakse 275€ ulatuses. 

Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT). 


Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus. Euroopa ravikindlustuskaardist ainult ei piisa.Vaata võimalike reisimisvõimalusi SIINVaata projekti infopakki SIIN! 


Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN! Kandideeri kohe! :)
NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles! Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.