Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

05 august 2020

Noortevahetus “Open your Eyes. See the colours” Saksamaal

Wandern auf Usedom: Klimawanderung, 400 km Wanderwege, Kur- und ...6.  - 15. september 2020 toimub Usedom saarel, Saksamaal noortevahetus.  


Noortevahetuse teemaks on  tolerantsus. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 18-30 (grupijuht 18+).  Eesti osalejatele on 5 kohta.  
Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 275 € ulatuses. 

Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT).

Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus. Euroopa ravikindlustuskaardist ainult ei piisa. 
Eneseisolatsiooni kohta Eestisse naastes loe lähemalt SIIT.

APV toimub 31. juuli - 2. august!

Vaata projekti infopakki SIIN.
Vaata projekti ajakava SIIN.

Vaata võimalikke piletihindu SIIN! NB! Eelista kindlasti otselendu või vahelendu järgmistest linnadest (kuhu valitusus on lubanud lennata ka sõltumata nakatunute arvust): Frankfurt, Helsingi, Kopenhaagen, London, Riia ja Varssavi. 

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIINKandideerimine läbi! NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles!  

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

NB! Seoses hetkel leviva covid-19 viirusega kinnitame Eesti grupi lõpliku osaluse 2 nädalat enne projekti toimumist, võttes arvesse olukorda Eestis, sihtriigis ja partnerriikides, et hinnata võimalikke riske ja tagada ohutusnõuded. 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.


NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.