Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

26 oktoober 2020

Euroopa Solidaarsuskorpuse projekt "Birds of a Feather Flock Together" Horvaatias

  Otsitakse vabatahtlikku projekti Zagrebis, Horvaatias.  Projekti teemaks on looduskaitse. Tööülesandeks on lindude ja looduskaitse tegevused, teema populariseerimine ja hariduslike meetodite väljamõtlemine.


Projekti pikkuseks on 10 kuud. Projekt algab 25.jaanuar.2021 ja kesta kuni  30. november  2021

Lisainfo projektist

Kandideerima on oodatud 18 - 30 aastased noored. 
Vabatahtlikule on tasuta majutus, tegevused ja kindlustus. Lisaks saab iga vabatahtlik söögi- ja taskuraha. Liimidi ulatuses kaetakse ka sõidukulud projekti sihtpaika ja tagasi.


K
andideerimine kuni 8.november! 
Kandideerimine läbi ESK portaali.
Kui osutus projekti valituks, kirjuta sellest ka meile seiklejate.vennaskond@gmail.com 


Tutvu kindlasti ka Euroopa solidaarsuskorpuse lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN. Kandideerimiseks peab olema kasutaja ESC lehel.