Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

11 jaanuar 2015

Koolitus Suurbritannias veebruaris - teemaks muusika

3.-11. veebruar toimub Flaxley's, Inglismaal koolitus, mille teemaks on kultuuride vahelise õppe uurimine läbi muusika ja lugude rääkimise. Eesti osalejatele on kolm kohta (18+). Peale Eesti on kohal Rumeenia, Surbritannia, Kreeka, Horvaatia, Itaalia, Portugal, Hispaania, Küpros, Leedu ja Malta. Koolitusel osalemine on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse 80 % reisikuludest. Kui lennata lufthansaga Birminghami, on reisi kulu hetke seisuga lennupiletid 205 € + bussipiletid 25 € = 230 € (omakulu 46 €), kui veidi kombineerida (nt ryanair Tallinnast/Riiast Londonisse 80 € + buss 50 €) saab isegi hakkama 130 €ga (omakulu 26 €). 

Osalejatelt ootame Seiklejate Vennaskonna esindamist, võimalusel partnerluste sõlmimist meie nimel ning valmisolekut teemaga tegeleda ka tagasi tulles (nt järeltegevused). Enne kandideerimist tuleks veenduda, et antud kuupäevadel on tõesti võimalik osaleda (kuupäevad on fikseeritud). Valituks osutumise korral tuleb kiirelt kinnitada oma osalust ja olla valmis ostma pileteid. 

Kandideerimiseks täida ära ANKEET 14.01ks (kaasa arvatud).
Tutvu projekti infopakiga SIIN.
Tutvu Projektidesse mineja ABC  -ga SIIN.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar