Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

17 märts 2015

Koolitus Küprosel

21.- 28. aprill toimub Limassoli lähedal, Küprosel koolitus, mille teemaks on vähemate võimalustega noorte kaasamine. Kandideerima on oodatud noortega töötavad inimesed (18+). Eesti osalejatele on 3 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 360 € ulatusesHetke seisuga (17.03) on piletid 100 % kaetud. Tulenevalt öistest lendudest võib olla vajalik reisida kohale päev varem/tagasi päev hiljem. 

Tutvu projekti infopakiga SIIN
Kandideerimiseks täida ära ANKEET 19.03ks (kaasa arvatud). Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuuäevadel osaleda. 
Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.
NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist. 

1 kommentaar:

  1. Tere !

    Millal umbes on tulemas edasist informatsiooni ?


    Tervitades,

    Rauno

    VastaKustuta