Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

16 märts 2015

Noortevahetus Kesk-Itaalias

10. - 16. juuni toimub Viterbos, Itaalias noortevahetus, mille teemaks on noorte osalus ja vabatahtlik töö. Eesti osalejatele on 5 kohta (21-30 a., noortejuht ülemise vanusepiiranguta). Projektis on eelistatud noored, kes ei õpi ülikoolis, on hetkel töötud, ja omavad eelnevat kogemust vabatahtliku tööga - kui oled selline noor, too see ankeedis selgelt välja.  Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse lennupiletid 270 € ulatuses (lähim lennujaam on Rooma, piletite hindu saad vaadata näiteks SIIT).  
Grupijuht ja üks osaleja saavad ka osaleda ettevalmistaval kohtumisel 16.-18. aprill 2015. Seal kaetakse samuti reisikulud 270 € ulatuses. 

Tutvu projekti infopakiga SIIN
Kandideerimiseks täida ära ANKEET 18.03ks (kaasa arvatud). 
Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.
NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist. 

3 kommentaari:

 1. Tere,

  Kas see sai selgeks tehtud, et kas peab olema 25-30 või mitte? Mõtlen just selles suhtes, et kui palju infopacki usaldada...

  Nimelt on seal kirjas ka: each partner Organization will be engaged to purchase travel tickets on the behalf of the participants. Seiklejate Vennaskond pole aga ju varem lennupileteid välja ostnud. Tunnen, et noortevahetus oleks mulle hetkel väga teemakohane ja sellest tulenevalt ei ole mul hetkel vahendeid piletite ostmiseks.

  VastaKustuta
 2. Eelistatakse osalejaid, kes vastavad profiilile (ilmselt on 25-30 aastaste seas rohkem neid, kes nt ülikoolis ei õpi ja juba omavad vabatahtliku töö kogemust), kuid kandideerimine on avatud meie puhul ka noorematele.
  See lause piletite ostmise kohta tähendas seda, et teoorias oleks võimalik variant, kus osalejad kannavad raha Seiklejate Vennaskonnale ja siis SV ostab piletid, aga see ei ole mõttekas, sest kasu otseselt ei ole sellest kellelegi (ikka ju osalejate oma raha). Seega üldreegel on, et igaüks ostab endale ise, kuid konsulteerisime korraldajaga, ning nad lubasid uurida, et kas saavad näiteks ise osta erandkorras, kui valitud osaleja tõesti ise ei saa osta (sellisel juhul tuleb eraldi korraldajatega läbi rääkida siis kui osalejad on selgunud).

  VastaKustuta

 3. Bonus Deposit Sebesar 10% di deposit pertama s/d 2 Juta rupiah di www .bolavita. site sekarang juga ! Bolavita situs Agen judi online terbaik dan terpopuler di Indonesia yang sudah berdiri Lama dan Sudah terpercaya !

  Dan nikmati Event Lucky Draw Imlek 2019 Dengan Total Hadiah sebesar Rp 10.000.000,-

  Informasi selengkapnya hubungi :
  WA : +62812-2222-995
  BBM : BOLAVITA
  Line : cs_bolavita
  WeChat : BOLAVITA

  VastaKustuta