Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

20 märts 2015

Koolitus Rumeenias "NGOs Communication Camp"

27. mai - 8. juuni toimub Ploiestis, Rumeenias koolitus, mille teemaks on MTÜ-de turundus ja kommunikatsioon. Projektis osalevad kaheksa eri riigi noortejuhid ja noortega töötavad inimesed. Eesti osalejatele on 4 kohta (18+). Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse sõidukulud 275 € ulatuses (näiteks hetkel (20.03) maksavad piletid algusega Tallinnast 190 €, vaata hetke hinda SIIT). 

Tutvu projekti infopakiga SIIN
Kandideerimiseks täida ära ANKEET Hetke seisuga (12.04) üks vaba koht!  NB! Loe kindlasti ka mida oodatakse lisaks projektis osalemisele ka enne ja peale projekti (see on ka see, mida ootame oma osalejatelt :) ). 
Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.
NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist. 

1 kommentaar:


 1. Bonus Deposit Sebesar 10% di deposit pertama s/d 2 Juta rupiah di www .bolavita. site sekarang juga ! Bolavita situs Agen judi online terbaik dan terpopuler di Indonesia yang sudah berdiri Lama dan Sudah terpercaya !

  Dan nikmati Event Lucky Draw Imlek 2019 Dengan Total Hadiah sebesar Rp 10.000.000,-

  Informasi selengkapnya hubungi :
  WA : +62812-2222-995
  BBM : BOLAVITA
  Line : cs_bolavita
  WeChat : BOLAVITA

  VastaKustuta