Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

17 märts 2015

Noortevahetus Türgis

10-16. juuni toimub Diyarbakir-s, Türgis noortevahetus, mille teemaks on kaasamine läbi spordi. Eriti on oodatud kandideerima noored, kes ka ise soovivad aktiivselt kaasa lüüa ja tegevusi läbi viia. Eesti osalejatele on 5 kohta (15-30 a., noortejuht 18+). Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse lennupiletid 270 € ulatuses (hetkel soodsaim lennata algusega Riiast, vaata pileti hindu SIIT).  Türki reisimiseks on vajalik pass!

Tutvu projekti infopakiga SIIN.  
Kandideerimiseks täida ära ANKEET 19.03ks (kaasa arvatud). 
Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.
NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist. 

4 kommentaari:

 1. Tere! Ei leidnud infopakist ajakava, kuid võimalikke lennuaegu ja -hindu uurides mängivad oodatavad saabumise ja viimase päeva ürituste kellaajad küllaltki olulist rolli - saate ehk aidata või peaksin korraldava organisatsiooni poole pöörduma?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Esimesel päeval on saabumine, viimasel lahkumine. Niikaua kui saabutakse 22 ja lahkutakse 28, on kõik ok :)

   Kustuta
  2. Siis uute kuupäevadega 10 ja 16 :)

   Kustuta