Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

14 märts 2015

Noortevahetus ettevõtlikele noortele Leedus (suvel)

25.06 - 04.07 toimub Rokiškis, Leedus noortevahetus, mille teemaks on noorte ettevõtlikkus. Osalema on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 16-25 (grupijuht 18+). Noortevahetusel osalemine on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 80 € ulatuses (hetke seisuga vaadates bussipiletite hindu on sõit 100 % kaetud).

Grupijuht ja üks osaleja saavad osaleda ka 10.-13. aprillil toimuval ettevalmistaval kohtumisel. Selle kohtumise puhul on kaetud transport (80 € ulatuses), majutus ja söögid. Kindlasti anna märku kandideerides, kui oled huvitatud ettevalmistaval kohtumisel osalemisest. 

Kandideerimiseks täida ära ANKEET.
Projekti infopakiga tutvu SIIN. Ettevalmistava kohtumise info asub SIIN. Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

1 kommentaar:


 1. Bonus Deposit Sebesar 10% di deposit pertama s/d 2 Juta rupiah di www .bolavita. site sekarang juga ! Bolavita situs Agen judi online terbaik dan terpopuler di Indonesia yang sudah berdiri Lama dan Sudah terpercaya !

  Dan nikmati Event Lucky Draw Imlek 2019 Dengan Total Hadiah sebesar Rp 10.000.000,-

  Informasi selengkapnya hubungi :
  WA : +62812-2222-995
  BBM : BOLAVITA
  Line : cs_bolavita
  WeChat : BOLAVITA

  VastaKustuta