Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

01 oktoober 2015

Koolitus "Animate the Change" Montenegros

Ulcinj on kaunis linn Aadria mere kaldal :)
13. - 22. november toimub Ulcinj-s, Montenegros koolitus, mille teemaks on noorsootöö tänavatel. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud aktiivsed noored, noortejuhid, ja noortega töötavad inimesed (18+). Eesti osalejatele on 2 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 275  ulatuses. Projektis on korraldajate poolne osalustasu 30 €. 

Vaata projekti infopakki SIIN.

Soodsaimad piletid Tallinnast Podgoricasse, vaata hinda SIIN. Reisimiseks vajalik pass, Turkish airlines annab ka tasuta 4* hotelli ja transferi Istanbulis mõlemal suunal.

Teine variant, võimalikud lennupiletid Tallinnast Dubrovnikusse, vaata hinda SIIN

Kandideerimiseks täida ära ANKEET (lae alla ja saada paralleelselt ankeedis toodud e-mailidele). Osalejad leitud! :)

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar