Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

28 oktoober 2015

Koolitus Prantsusmaal

27. november - 4. detsember toimub Gaillacis, Prantsusmaal koolitus, mille teemaks on loovus ja õppimine õpirände projektides. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noortega töötavad inimesed (18+). Eesti osalejatele on 4 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 360  ulatuses

Vaata projekti infopakki SIIN.

Kandideerimiseks täida ära ANKEET 2. novembriks 2015 (kaasa arvatud). 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

2 kommentaari:

  1. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Alati teavitame kõiki kes kandideerisid, kuid antud koolitusele sa kandideerinud ei ole, seega ei saa ka teavitada. Samas kui oled huvitatud siis kindlasti kandideeri -praegu on 1 vaba koht.

      Kustuta