Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

06 oktoober 2015

Koolitus Sloveenias

23. - 31. oktoober toimub Crnomelj -s, Sloveenias koolitus, mille teemaks on vabatahtlike kaasamine ja toetamine. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud aktiivsed noored, noortejuhid, tulevased ja endised EVS vabatahtlikud (18+). Eesti osalejatele on 2 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 275  ulatuses

Vaata projekti infopakki SIIN.

Võimalikud lennupiletid (Turkish airlines annab tasuta ööbimise hotellis Istanbulis, vajalik pass) SIIN.

Kandideerimiseks täida ära ANKEET 7. oktoober 2015 (kaasa arvatud). 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar