Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

28 oktoober 2015

Noortevahetus Türgis

1. - 8. detsember toimub Giresunis, Türgis noortevahetus, mille teemaks on toitumineKandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 17 - 28. Eesti osalejatele on 6 kohta (grupijuht 18+).  Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 270 € ulatuses. 

Projekti infopakk asub SIIN.

Kandideerimiseks täida ära ANKEET 02.11ks (kaasa arvatud).

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC-ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.  

NB! Projektis saad osaleda, kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

1 kommentaar:

  1. Tere! Millal saame teada, kes osutusid valituks? Minul on asjaga väga kiire ning sooviksin võimalikult ruttu vastust saada :). Aitäh!

    VastaKustuta