Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

17 oktoober 2015

Noortevahetus Hispaanias

28. november 7. detsember toimub San Lorenzo de El Escorialis (Madriidi lähedal), Hispaanias noortevahetus, mille teemaks on noorte osalus, kultuuride vaheline õppimine ja tööpuudus. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 18-25 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 10 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse lennupiletid 270 € ulatuses.

Oleme saanud antud korraldajate projektidele nii negatiivset kui positiivset tagasisidet, seega anname veidi lisainfot põhinedes tagasisidel eelnevate projektide osalejatelt. Üldiselt on teada, et antud korraldaja projektides toimub suhteliselt vähe teemakohaseid tegevusi ning uusi teadmisi projekti teemal omandada on keerukas. See-eest on võimalik tutvuda teiste kultuuridega ning samuti Hispaania ajaloo ja kultuuriga (toimuvad erinevad ekskursioonid ja vaba aega on palju). Seega, kui tunned, et "manana" pole probleem ja soovid põgeneda Eesti talvest nädalaks minema, siis võib see projekt sulle sobida. Meie usume, et igaks projektis on võimalik midagi õppida, olenevalt sellest, mida endale eesmärgiks seada. 
Osalemisel tuleks arvestada, et majutus on suurtes tubades (kuni 15 inimest toas, poisid ja tüdrukud samas toas).
Kõik info ei pruugi olla 100 % tõsi, kuid põhineb varasemalt samade korraldajate projektides osalenud Eesti noortelt. 


Vaata piletite hindu Tallinnast SIIT.

Kandideerimiseks täida ära ANKEET 19. oktoobriks 2015 (kaasa arvatud). Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC-ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki. Alla 18 aastased kahjuks osaleda ei saa. 

NB! Projektis saad osaleda, kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar