Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

26 märts 2017

Euroopa vabatahtlik teenistus Itaalias (algus 1. oktoober)

Otsime EVS vabatahtlikku Chiari'sse Itaalias. Teenistuse algus on 1. oktoober (kestvus 1 aasta). Projekti teemaks on töö noortega. Kandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, söök, tegevused ja kindlustus. Lisaks igakuine taskuraha (115 € kuus)  ning kaetakse ka sõidukulud kuni 275 € ulatuses. 

Hetkel on projektis eesti vabatahtlik, kes soovitab organisatsiooni ja projekti ka teistele! :)

Vaata projekti infopakki SIIN ja tutvu lisainfoga SIIN

Kandideerimise tähtaeg on 30. märts 2017. Täida ära ankeet SIINKindlasti veendu, et su ankeet oleks võimalikult konkreetne antud projekti jaoks ja teistest erinev! :) Peale kandideerimist edasta meile oma CV evs.seiklejad@gmail.com, et juhul kui osutud valituks, saame edasi tegutseda (ei pea saatma vastuvõtvale organisatsioonile, ainult meile, seega võib olla nii eesti kui inglise keeles). 


Projekti osas teeb valiku vastuvõttev (Itaalia) organisatsioon, nemad teavitavad ka neid, kes saavad edasi skype vooru. Kui te mingit vastust ei saa, on mõttekas otse neile kirjutada. Meiega sõlmitakse partnerlus siis kui vabatahtlik on valitud ja ära kinnitatud :)

Saatvaks organisatsiooniks märgi Seiklejate Vennaskond. Meie HEI-REF (akrediteeringu number) on: 
2014-1-EE01-KA110-000539.

Kui on vaja siis muid vajalikke andmeid leiab SIIT

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud ei lühiajalist ega pikaajalist EVSi (seda saab teha ainult kord elus). 

Kõik küsimused postita kommentaaridesse, küsi julgelt! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar