Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

27 märts 2017

Noortevahetus "E.U.RO.P.E.+CY” Küprosel

1.-9. juuli  toimub Agroses, Küprosel noortevahetus, mille teemaks on kultuuride vaheline õpe, Euroopa väärtused ja aktiivne osalus kodanikuühiskonnas. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 16-25 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 10 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 240 € ulatuses. Projektis on korraldajate poolne osalustasu 20 € (ekskursioonide jaoks)  ja Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT).

Grupijuht peab osalema ettevalmistaval kohtumisel
12. -14. mai 2017. (Reisikulud jm kaetakse samadel tingimustel kui noortevahetuse puhul). 

Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus.

Vaata võimalikke piletihindu SIIN.  (Vt lende, mis jõuavad hommikupoole). 

Vaata projekti infopakki SIIN

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 7. aprilliks (kaasa arvatud). Hilinenud avaldusi me vastu ei võta.  NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles!

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

3 kommentaari:

  1. Kui 16ks saadakse projekti ajal, kas siis on võimalik ka osaleda?

    VastaKustuta
  2. Kas napilt peale projekti lõppu 16. aastaseks saajal on mõtet kandideerida?

    VastaKustuta