Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

27 märts 2017

Rahvusvaheline koolitus "Include! Involve! Improve!" Eestis

8. - 15. mai 2017 toimub Vidrikesel (Otepää lähistel), Eestis koolitus, mille teemaks on noorteinfo edastamine ja vähemate võimalustega noorte kaasamine. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud osalejad, kes tahaksid olla Seiklejate Vennaskonnaga rohkem seotud ja panustada meie kohalikesse tegevustesse. Peale projekti on plaanis, et Eesti osalejad lähevad ka koolidesse/noortekeskustesse, et tutvustada noortele rahvusvahelisi võimalusi ja rääkida ka oma kogemusest. Omalt poolt pakume osalejatele tuge ka peale koolitust ning võimalust osa võtta nii kohalikest kui rahvusvahelistest üritustest.

Eesti osalejatele on 4 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti korraldame transpordi kohapeale. Otsime ka 1-2 vabatahtlikku korraldustiimi!

Vaata projekti infopakki SIIN.

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 05.04ks (kaasa arvatud). 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar