Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

26 märts 2017

Noortevahetus "EntrepreneurYouth" Rumeenias

23. aprill - 3. mai  toimub Targu Jiu's Rumeenias noortevahetus, mille teemaks on ettevõtlikkus.  Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 16-25 (grupijuht 18+). Nüüd lubatud erandina osalemine 16+! Eriti oodatud on hetkel töötud noored (too see ankeedis kindlasti välja).  Eesti osalejatele on 5 kohtaOsalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 170 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne Seiklejate Vennaskonna poolne vabatahtlik osalustasu! (Loe SIIT, mis see on :)).

Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus.

Vaata võimalikke piletihindu SIIN.  

Vaata projekti infopakki SIIN. Ja reisijuhiseid SIIN

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN. Osalejad leitud!  NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles!

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

4 kommentaari:

  1. Kas grupijuhi koht on samuti vaba?

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Hetke seisuga on grupijuhi koht ja veel kaks kohta vaba. Osalus on võimalik ainult siis kui Eestist osaleb 5 osalejat kokku. Juhul kui on huvi, siis peaks kiiresti ühendust võtma. Juhul kui leiame grupijuhi, on võimalus kaasata ka alla 18 osalejaid, kellel on projekti vastu huvi olnud, aga kelle osaluse lubasid korraldajad alles praegu.

      Kustuta