Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

02 mai 2017

Euroopa vabatahtlik teenistus "Lead the Way" Bulgaarias (algus 1. juuli)

Otsime EVS vabatahtlikku Sofiasse, BulgaariasTeenistuse algus on 1. juuli (kestvus 1 aasta). Projekti teemaks on ürituste korraldamine. Kandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, söögiraha (150 €/kuus), tegevused ja kindlustus. Lisaks igakuine taskuraha (90 € kuus)  ning kaetakse ka sõidukulud kuni 275 € ulatuses. 

Vaata projekti infopakki SIIN ja ajakava SIIN

Kandideerimise tähtaeg on 10. mai 2017. Kandideerimiseks saada oma inglise keelne CV ja motivatsioonikiri paralleelselt (sama e-mailiga) aadressidele: evs.seiklejad@gmail.com ja bozhilova.vania@gmail.com. 

Projekt on juba rahastuse saanud.
Tutvu kindlasti ka EVS lisainfoga SIIN

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud ei lühiajalist ega pikaajalist EVSi (seda saab teha ainult kord elus).

Kõik küsimused postita kommentaaridesse, küsi julgelt! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar