Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

07 mai 2017

Noortevahetus "Youth Environmental Action" Itaalias, 13+!!!

25. august - 3. september  toimub Polpenazze's Itaalias noortevahetus, mille teemaks on vesi kui ressurss. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 13-17 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 12 kohtaOsalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 275 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT).

Grupijuht peab osalema ettevalmistaval kohtumisel 7
. - 9. juuni 2017 (reisikulud jm kaetakse samadel tingimustel kui noortevahetuse puhul). Lisaks saab ettevalmistaval kohtumisel osaleda 1 noor. 

Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus.

Vaata võimalikke piletihindu SIIN (päev varem minnes saab minna otselennuga).  

Vaata projekti infopakki SIIN

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 15. maiks (kaasa arvatud). NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles!

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar